Dariusz Rogoziński

Fotograf


Miałem zaszczyt towarzyszyć wielu młodym parom w tym ich niepowtarzalnym dniu oraz dzielić wyjątkowość tych chwil uwieczniając ja dla nich.

W fotografii realizuję się z zamiłowania od wielu lat. Uwielbiam chwytać w kadr spontaniczne momenty. Skupiam się na detalach, wciąż dopracowując role reportera. Chwytam emocje i szybko ulotne momenty, działając na rzecz doskonałego efektu finalnego. Pracuję na sprzęcie najwyższej klasy tak, aby dostarczyć obrazy o najwyższej jakości.

Dopasuję się do wszelkich potrzeb, nawet tych najdziwniejszych. Potrafię rozładować napięcie, wzbudzam zaufanie. Staję się niewidzialnym świadkiem w sytuacjach, które tego wymagają.

Najbardziej dumny jestem z wieloletnich cennych relacji, jakie nawiązałem z wieloma parami towarzysząc im w dniu ich ślubu jak i długo po nim. Oddajcie się w moje ręce, a raczej pozwólcie by moje oko i obiektyw uwieczniły te niezapomniane chwile na długo, w sposób w jaki każdy chciałby być zapamiętany i wspominany.

Best moments ever to momenty przywołujące wspomnienia.
Przystępujemy do działania?

Współpracuję z

Jako fotograf często mam zaszczyt współpracować ze znakomitymi profesjonalistami. Ich doświadczenie i wiedza sprawiają, że uroczystość nabiera dodatkowych walorów i staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana.

Piotr Rosiak

Kamerzysta


Aneta Kubiak

Makeup Artist


Jacek Grzegorzewski

DJ


MoYa

Fotobudka


Mona Lissa

Suknie