Dariusz Rogoziński

Fotograf


Miałem zaszczyt towarzyszyć wielu młodym parom w tym ich niepowtarzalnym dniu oraz dzielić wyjątkowość tych chwil uwieczniając je dla nich. Jestem tu dla Was, służę swoim doświadczeniem i wskazówkami podczas całego procesu przygotowań, jak i w trakcie ceremonii oraz zabawy.

W fotografii realizuję się z zamiłowania od wielu lat. Uwielbiam chwytać w kadry spontaniczne momenty. Skupiam się na detalach, wciąż dopracowując rolę reportera. Chwytam emocje i szybko ulotne momenty, działając na rzecz doskonałego efektu finalnego. Pracuję na sprzęcie najwyższej klasy tak, aby dostarczyć obrazy o najwyższej jakości.
Dopasuję się do wszelkich potrzeb, nawet tych najdziwniejszych. Potrafię rozładować napięcie, wzbudzam zaufanie, staję się niewidzialnym świadkiem w sytuacjach, które tego wymagają.

Najbardziej dumny jestem z wieloletnich, cennych relacji, jakie nawiązałem z wieloma parami towarzysząc im w dniu ich ślubu jak i długo po nim. Oddajcie się w moje ręce, a raczej pozwólcie by moje oko i kadr uwieczniły te niezapomniane chwile na długo, w sposób w jaki każdy chciałby być zapamiętany i wspominany.

Best moments ever to momenty przywołujące wspomnienia.

Przystępujemy do dzieła?


 

Współpracuję z


Jako fotograf często mam zaszczyt współpracować ze znakomitymi profesjonalistami. Ich profesjonalizm i wiedza sprawiają, że uroczystość nabiera dodatkowych walorów i staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana.


Piotr
Rosiak

Kamerzysta

696 452 894


Aneta
Kubiak

Makeup Artist

508 850 712


Jacek
Grzegorzewski

DJ Wodzirej

793 524 521


Mo
ya

Fotobudka

607 137 607


Mona
Lissa

Suknie

504 436 062